WEDOS slevový kupón

Slevový kupón slouží k dalšímu zvýhodnění nákupu - v tomto případě nákupu služeb WEDOS. Slevové kupóny jsou rozlišeny podle služeb a každý z kupónů má různou výši slevy. Kupón obsahuje slevový kód, který je potřeba uplatnit při objednávce služby. Tento kód ze slevového kupónu vložíte do příslušného políčka v 1. kroku objednávky a stisknete tlačítko "použít kupón". Sleva Vám bude okamžitě započítána a Vy uvidíte konečnou částku, která Vám bude účtována.

Slevový kupón má svojí omezenou platnost, která se odvíjí od probíhajících slevových akcí. Vždy aktuální slevový kupón, který potřebujete, najdete ZDE: Aktuální slevové kódy . Některé slevové kupóny lze využít jen na první objednávky v rámci WEDOS účtu.

WEDOS

WEDOS je relativně mladý poskytovatel webhostingu, serverhostingu a registrátor domén. Společnost byla založena roku 2009 a díky své agresivní cenové politice se rychle dostala do povědomí svých potenciálních zákazníků. Velice rychle předběhla všechny etablované hostingy a usadila se na vrcholu webhostingového segmentu.

Příčina rychlého vzestupu a příznivých koncových cen je jednoduchá. Mít vlastní nízkoenergetické datacentrum a vše, co je možné, zautomatizovat. Díky tomu můžete u WEDOSu dosáhnout na ceny, kterým ostatní poskytovatelé hostingu jen těžko konkurují. WEDOS navíc velice často vymýšlí slevové akce jak pro nové zákazníky, tak i pro ty stávající.

Jen zde nakoupíte nejlevněji CZ domény, které u WEDOSU zaregistrujete za nejnižší cenu na trhu.

  • ✔ Nejprodávanější hosting v Česku
  • ✔ Nejlevnější CZ domény
  • ✔ Pokročilá DDoS ochrana proti útokům
  • ✔ Podpora 24/7 formou chatu
  • ✔ VPS za výhodné ceny
  • ✔ Časté slevové akce

Jak uplatnit slevový kupón

WEDOS Slevový kupón uplatníte velice jednoduše. Stačí jej vložit do příslušného pole v prvním kroku objednávky Vámi požadovaného produktu.

Slevový kupón vložte do políčka "Kód slevového kupónu:" a stiskněte tlačítko "Použít kupón".

Wedos slevový kupón - vložení

Po stisknutí tlačítka "Použít kupón" bude slevový kupón započítán a Vy uvidíte slevu i výslednou cenu po slevě.

Upozornění

Některé slevové kupóny lze použít jen jednorázově pro jeden uživatelský účet. Například sleva na Webhosting bude fungovat jen na první objednaný wehosting pod jedním WEDOS účtem.