Slevové kódy hosting WEDOS

Využijte slevové kódy na hosting WEDOS a zlevněte si ho až na polovinu. Získáte tak nejprodávanější hosting v ČR za nejlepší cenu na trhu. Slevový kód můžete použít pouze na novou službu a 1x na uživatelský účet. Kromě slev na hosting můžete využít i další slevové kódy na VPS, Disk a další služby WEDOS. Kupón můžete i volně dál šířit - není jednorázový a tak si i lidé z Vašeho okolí mohou zlevnit hosting na úplně směšnou cenu.

Použití kupónu je jendoduché - stačí si zkopírovat kód a vložit ho v prvním kroku objednávky do pole pro slevové kódy a stisknout tlačítko "Použít kupón". Sleva se okamžitě započítá a Vy uvidíte koncovou cenu, kterou zaplatíte.

WEDOS

WEDOS je relativně mladý poskytovatel webhostingu, serverhostingu a registrátor domén. Společnost byla založena roku 2009 a díky své agresivní cenové politice se rychle dostala do povědomí svých potenciálních zákazníků. Velice rychle předběhla všechny etablované hostingy a usadila se na vrcholu webhostingového segmentu.

Příčina rychlého vzestupu a příznivých koncových cen je jednoduchá. Mít vlastní nízkoenergetické datacentrum a vše, co je možné, zautomatizovat. Díky tomu můžete u WEDOSu dosáhnout na ceny, kterým ostatní poskytovatelé hostingu jen těžko konkurují. WEDOS navíc velice často vymýšlí slevové akce jak pro nové zákazníky, tak i pro ty stávající.

Jen zde nakoupíte nejlevněji CZ domény, které u WEDOSU zaregistrujete za nejnižší cenu na trhu.

  • ✔ Nejprodávanější hosting v Česku
  • ✔ Nejlevnější CZ domény
  • ✔ Pokročilá DDoS ochrana proti útokům
  • ✔ Podpora 24/7 formou chatu
  • ✔ VPS za výhodné ceny
  • ✔ Časté slevové akce

Jak uplatnit slevový kupón

WEDOS Slevový kupón uplatníte velice jednoduše. Stačí jej vložit do příslušného pole v prvním kroku objednávky Vámi požadovaného produktu.

Slevový kupón vložte do políčka "Kód slevového kupónu:" a stiskněte tlačítko "Použít kupón".

Wedos slevový kupón - vložení

Po stisknutí tlačítka "Použít kupón" bude slevový kupón započítán a Vy uvidíte slevu i výslednou cenu po slevě.

Upozornění

Některé slevové kupóny lze použít jen jednorázově pro jeden uživatelský účet. Například sleva na Webhosting bude fungovat jen na první objednaný wehosting pod jedním WEDOS účtem.