WEDOS kupón

Slevový kupón můžete využít na různé služby WEDOS. Slevové kódy jsou rozděleny podle jednotlivých služeb a výše slevy. Slevové kódy můžete používat neomezeně, ale sleva se vždy aplikuje pouze na první objednávku dané služby. Můžete si tedy zlevnit vždy první objednávku dané služby v rámci jednoho WEDOS účtu. V případě, že potřebujete vytvořit například 3x hosting, slevový kód bude fungovat jen na první objednávku hostingu. Na každou další objednávku stejné služby už nebude sleva fungovat.

Aktuální kupóny na webhosting, VPS, Disk a další služby najdete vždy na našem webu nebo zde: Aktuální slevové kódy. Stačí vybrat kupón na Vámi poptávanou službu a v prvním kroku objednávky vyplnit slevový kód do políčka "Kód slevového kupónu" a potvrďte tlačítkem "Použít kupón".

WEDOS

WEDOS je relativně mladý poskytovatel webhostingu, serverhostingu a registrátor domén. Společnost byla založena roku 2009 a díky své agresivní cenové politice se rychle dostala do povědomí svých potenciálních zákazníků. Velice rychle předběhla všechny etablované hostingy a usadila se na vrcholu webhostingového segmentu.

Příčina rychlého vzestupu a příznivých koncových cen je jednoduchá. Mít vlastní nízkoenergetické datacentrum a vše, co je možné, zautomatizovat. Díky tomu můžete u WEDOSu dosáhnout na ceny, kterým ostatní poskytovatelé hostingu jen těžko konkurují. WEDOS navíc velice často vymýšlí slevové akce jak pro nové zákazníky, tak i pro ty stávající.

Jen zde nakoupíte nejlevněji CZ domény, které u WEDOSU zaregistrujete za nejnižší cenu na trhu.

  • ✔ Nejprodávanější hosting v Česku
  • ✔ Nejlevnější CZ domény
  • ✔ Pokročilá DDoS ochrana proti útokům
  • ✔ Podpora 24/7 formou chatu
  • ✔ VPS za výhodné ceny
  • ✔ Časté slevové akce

Jak uplatnit slevový kupón

WEDOS Slevový kupón uplatníte velice jednoduše. Stačí jej vložit do příslušného pole v prvním kroku objednávky Vámi požadovaného produktu.

Slevový kupón vložte do políčka "Kód slevového kupónu:" a stiskněte tlačítko "Použít kupón".

Wedos slevový kupón - vložení

Po stisknutí tlačítka "Použít kupón" bude slevový kupón započítán a Vy uvidíte slevu i výslednou cenu po slevě.

Upozornění

Některé slevové kupóny lze použít jen jednorázově pro jeden uživatelský účet. Například sleva na Webhosting bude fungovat jen na první objednaný wehosting pod jedním WEDOS účtem.