WEDOS sleva

Hledáte nejvýhodnější hosting? Pak je tady webhosting společnosti WEDOS. A pro začátek i s patřičnou slevou. Pokud jste nový klient, nebo si ve Vašem WEDOS účtu zřizujete některou službu poprvé, je velice pravděpodobné, že ji můžete získat ještě výhodněji. Pro nové klienty svých služeb totiž WEDOS připravil další zvýhodnění ceny. Pro první období služby totiž máme slevové kupóny, díky kterým si pořídíte hosting ještě o hodně výhodněji než nyní. Ale pozor - sleva se vztahuje jen na první fakturační období (zpravidla rok) a prodloužení již bývá za plnou cenu, která je ale i tak jednou z nejnižších na trhu.

Všechny aktuálně dostupné slevové kupóny naleznete ZDE: Aktuální slevové kódy a můžete je volně používat či sdílet s ostatními. Každý kupón má omezenou dobu platnosti, a proto, až vyprší, vraťte se k nám - už tady určitě budeme mít aktuální slevové kódy na další období.

WEDOS

WEDOS je relativně mladý poskytovatel webhostingu, serverhostingu a registrátor domén. Společnost byla založena roku 2009 a díky své agresivní cenové politice se rychle dostala do povědomí svých potenciálních zákazníků. Velice rychle předběhla všechny etablované hostingy a usadila se na vrcholu webhostingového segmentu.

Příčina rychlého vzestupu a příznivých koncových cen je jednoduchá. Mít vlastní nízkoenergetické datacentrum a vše, co je možné, zautomatizovat. Díky tomu můžete u WEDOSu dosáhnout na ceny, kterým ostatní poskytovatelé hostingu jen těžko konkurují. WEDOS navíc velice často vymýšlí slevové akce jak pro nové zákazníky, tak i pro ty stávající.

Jen zde nakoupíte nejlevněji CZ domény, které u WEDOSU zaregistrujete za nejnižší cenu na trhu.

  • ✔ Nejprodávanější hosting v Česku
  • ✔ Nejlevnější CZ domény
  • ✔ Pokročilá DDoS ochrana proti útokům
  • ✔ Podpora 24/7 formou chatu
  • ✔ VPS za výhodné ceny
  • ✔ Časté slevové akce

Jak uplatnit slevový kupón

WEDOS Slevový kupón uplatníte velice jednoduše. Stačí jej vložit do příslušného pole v prvním kroku objednávky Vámi požadovaného produktu.

Slevový kupón vložte do políčka "Kód slevového kupónu:" a stiskněte tlačítko "Použít kupón".

Wedos slevový kupón - vložení

Po stisknutí tlačítka "Použít kupón" bude slevový kupón započítán a Vy uvidíte slevu i výslednou cenu po slevě.

Upozornění

Některé slevové kupóny lze použít jen jednorázově pro jeden uživatelský účet. Například sleva na Webhosting bude fungovat jen na první objednaný wehosting pod jedním WEDOS účtem.