Hosting sleva

Sleva na hosting - právě jste to našli. Právě sleva na hosting je často vyhledávané spojení, které šetří Vaší peněženku. WEDOS poskytuje nejprodávanější český hosting za nejlepší ceny. Navíc s možností další slevy - slevové kupóny a kódy Vám ještě více ušetří a udělá na první rok z Vašeho hostingu ten nejlevnější, který můžete na trhu sehnat. Nejlevnější ale nutně neznamená nejhorší. WEDOS hosting patří k těm vůbec nejprodávanějším webhostingovým službám na českém hostingovém trhu. A to není málo.

Pokud tedy chcete ušetřit a mít hosting skoro zdarma, použijte naše slevové kódy, které najdete zde: Aktuální slevové kódy. Slevu jednoduše získáte opsáním nebo zkopírováním kódu do prvního kroku objednávky do políčka "Kód slevového kupónu" a potvrdíte tlačítkem "Použít kupón". Ihned uvidíte, kolik ušetříte.

WEDOS

WEDOS je relativně mladý poskytovatel webhostingu, serverhostingu a registrátor domén. Společnost byla založena roku 2009 a díky své agresivní cenové politice se rychle dostala do povědomí svých potenciálních zákazníků. Velice rychle předběhla všechny etablované hostingy a usadila se na vrcholu webhostingového segmentu.

Příčina rychlého vzestupu a příznivých koncových cen je jednoduchá. Mít vlastní nízkoenergetické datacentrum a vše, co je možné, zautomatizovat. Díky tomu můžete u WEDOSu dosáhnout na ceny, kterým ostatní poskytovatelé hostingu jen těžko konkurují. WEDOS navíc velice často vymýšlí slevové akce jak pro nové zákazníky, tak i pro ty stávající.

Jen zde nakoupíte nejlevněji CZ domény, které u WEDOSU zaregistrujete za nejnižší cenu na trhu.

  • ✔ Nejprodávanější hosting v Česku
  • ✔ Nejlevnější CZ domény
  • ✔ Pokročilá DDoS ochrana proti útokům
  • ✔ Podpora 24/7 formou chatu
  • ✔ VPS za výhodné ceny
  • ✔ Časté slevové akce

Jak uplatnit slevový kupón

WEDOS Slevový kupón uplatníte velice jednoduše. Stačí jej vložit do příslušného pole v prvním kroku objednávky Vámi požadovaného produktu.

Slevový kupón vložte do políčka "Kód slevového kupónu:" a stiskněte tlačítko "Použít kupón".

Wedos slevový kupón - vložení

Po stisknutí tlačítka "Použít kupón" bude slevový kupón započítán a Vy uvidíte slevu i výslednou cenu po slevě.

Upozornění

Některé slevové kupóny lze použít jen jednorázově pro jeden uživatelský účet. Například sleva na Webhosting bude fungovat jen na první objednaný wehosting pod jedním WEDOS účtem.